Звернення директора Департаменту з нагоди Дня пам’яті та примирення і  Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

У ці травневі дні ми згадуємо події Другої світової війни та вшановуємо пам’ять та героїчний подвиг людей, які ціною власного життя завоювали для нас мир і свободу, схиляємо голови перед усіма жертвами тієї страшної та жорстокої війни.

Україна зазнала великих та болісних втрат  в  Другій світовій війні. Протягом цих років втрачено мільйони життів, зруйновано тисячі населених пунктів.  В нашій країні, мабуть, немає жодної родини, яку б не зачепила ця війна, в якої не було втрат, болі та сліз, пов’язаних із нею.

Низько вклоняємося тим, хто воював на фронтах, хто був у концтаборах, хто виніс роки окупації,  хто відбудовував з руїн Батьківщину.

Віддаємо шану ветеранам, які вистояли, вибороли у ворога рідну землю і подарували людям мирне життя.

Шановні ветерани Другої світової війни! Ми висловлюємо Вам глибоку повагу та безмежно дякуємо за героїчне минуле, за сьогодні та майбутнє.

Ви продемонстрували справжній приклад патріотизму, самовідданості,  мужності та відваги. Ваш подвиг назавжди залишиться у серцях багатьох поколінь.

Міцного здоров’я на довгі роки життя, миру і злагоди усім!

З  повагою
директор Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту
та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації                          С. Венгер

Звернення директора Департаменту з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні