Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта за новим сучасним форматом – освітні серіали а також платформу Всеукраїнська Школа Онлайн для вчителів та школярів.

 

Курси-серіали присвячені місяцю цифрової грамотності 2021 :

Наразі, на платформі доступні онлайн курси:

Зірки е-демократії
Освітній серіал розповідає про інструменти електронної демократії: електронні петиції, громадський бюджет, е-консультації, запит на отримання публічної інформації та інші.

Кандидат
Цей серіал для всіх, хто розмірковує, чи балотуватися на місцевих виборах. Ви почуєте про всі основні етапи, які доведеться пройти кандидату вже найближчими місяцями.

Публічні консультації онлайн
Цей серіал для всіх, хто хоче організовувати та брати участь у публічних консультаціях.

Відкриті дані для державних службовців
Під час курсу ви дізнаєтесь, як грамотно працювати і управляти даними в державному секторі.

Виборець
Що таке відкриті виборчі списки, навіщо бюлетеню контрольний талон, чи можна проголосувати достроково — на ці та інші питання відповість наш серіал.

Доступ до публічної інформації
Освітній серіал спрямований на підвищення рівня знань законодавства з доступу до публічної інформації, запобігання порушенням прав громадян на інформацію, прискорення процесу оцифрування інформації та використання інтернет-технологій під час її оприлюднення та взаємодії з громадянським суспільством.