Вакансії

Управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державної служби:

  • провідного спеціаліста відділу організації і планування основних заходів цивільного захисту та правового забезпечення.

Відповідно до статті 25 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VІІІ „Про державну службу” та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (зі змінами), особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, подає до конкурсної комісії такі документи:

  1. копію паспорта громадянина України;
  2. письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади голови відповідної районної державної адміністрації за формою згідно з додатком 2 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (зі змінами), до якої додається резюме у довільній формі;
    особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, має інвалідність та потребує у зв'язку з цим розумного пристосування, подає заяву за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (зі змінами), про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування;
  3. письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону (додаток 1 до Порядку проведення перевірки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №563, в редакції Постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 167) або копію довідки про результати такої перевірки (додаток 5 до того ж Порядку);
  4. копію (копії) документа (документів) про освіту;
  5. оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;
  6. заповнену особову картку встановленого зразка;
  7. декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, згідно зі статтею 45 Закону України „Про запобігання корупції”.

Термін прийняття документів – 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на сайті Національного агентства України з питань державної служби.
Документи приймаються   до   17.15   16 листопада 2017 року.

Документи подаються до управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації: вул. Раїси Кириченко, 14, м. Полтава, 36039, кім. 215.

Повна інформація про умови конкурсу, основні функціональні обов’язки, умови оплати праці надається за телефоном: (0532)500424

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади провідного спеціаліста

Результати проведення конкурсу на зайняття вакантної посади категорії «В» - провідний спеціаліст
відділу організації і планування основних заходів цивільного захисту та правового забезпечення

 
 
 

 сторінку оновлено 01 грудня 2017 р.