Довідка за добу « Управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА

Довідка за добу

СТАН
ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ ОБСТАНОВКИ НА ТЕРИТОРІЇ
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
за 19.08.2018 року

Надзвичайні ситуації: відсутні

Небезпечні події:

1. За добу на території області виникло 13 пожеж техногенного характеру: 1 – в житловому будинку, 6 – в спорудах нежитлового призначення, 6 – на відкритих територіях. Прямі збитки від пожеж встановлюються. Внаслідок пожеж загинула 1 людина:
19.08.2018 року в с. Вітрова Балка Кобеляцького району, в житловому будинку громадянина Т. 1988 року народження, виникла пожежа. Збитки та причина пожежі встановлюються. На місці пожежі виявлено тіло господаря, яке для встановлення причини смерті направлено до моргу Кобеляцької ЦРЛ.

2. За добу на території області сталися 3 дорожньо-транспортні пригоди, внаслідок яких загинула 1 людина та 4 людини зазнали травм:
19.08.2018 року в Хорольському районі, на 232 км автодороги Київ-Харків водій автомобіля «Ніссан Альмера» З. 1948 року народження, мешканець м. Донецьк, не витримав безпечної дистанції та швидкості руху і допустив зіткнення з автомобілем, що рухався в попутному напрямку «Мерседес Бенц», під керуванням водія Ф. 1975 року народження, мешканця Харківської області. Після зіткнення автомобіль «Ніссан Альмера» перекинувся у кювет. Внаслідок ДТП пасажир автомобіля «Ніссан Альмера» громадянка З. 1953 року народження, мешканка м. Донецьк, загинула на місці пригоди. Водій автомобіля «Ніссан Альмера» та його пасажир В. 1986 року народження, громадянин Австралії, отримали травми та були госпіталізовані до травматологічного відділення Хорольської ЦРЛ.

3. 19.08.2018 року до травматологічного відділення дитячої міської лікарні м. Кременчука з діагнозом: закритий перелом обох кісток лівого передпліччя госпіталізований малолітній Л. 2015 року народження, мешканець Крюківського району м. Кременчука. Травму потерпілий отримав внаслідок падіння з вікна першого поверху будинку, в якому мешкав. Стан здоров’я хлопчика – середньої важкості.

4. 19.08.2018 року до травматологічного відділення дитячої міської лікарні м. Полтави з діагнозом: правобічні рани нижньої частини тулубу госпіталізований малолітній К. 2012 року народження, мешканець м. Полтави. Травму потерпілий отримав на базі відпочинку в м. Полтаві, внаслідок укусів невідомої собаки. Стан здоров’я хлопчика – середньої важкості.

Інформація:

1. Продовжуються протиепізоотичні заходи, пов’язані з виявленням 07.08.2018 року поблизу селища Декабристів Миргородського району в дослідному господарстві імені «Декабристів» свиней, інфікованих вірусом африканської чуми свиней. Карантинні заходи триватимуть до 16.09.2018 року.