Довідка за добу

СТАН
ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ ОБСТАНОВКИ НА ТЕРИТОРІЇ
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
за 25.04.2018 року

Надзвичайні ситуації: відсутні.

Небезпечні події:

1. За добу на території області виникло 9 пожеж техногенного характеру: 5 – в спорудах нежитлового призначення, 4 – на відкритих територіях. Прямі збитки від пожеж встановлюються. Внаслідок пожеж загиблих та постраждалих немає.

2. За добу на території області сталися 3 дорожньо-транспортні пригоди, внаслідок яких 4 людини (з них 1 дитина) зазнали травм.

3. 25.04.2018 року в с. Абазівка Полтавського району зі ставка працівниками відділу Нацполіції вилучено тіло громадянина К. 1953 року народження. Відповідно до висновку Полтавського відділення обласного бюро СМЕ – смерть настала внаслідок утоплення.

Інформація:

1. Продовжуються протиепізоотичні заходи, пов’язані з виявленням 13.03.2018 року в с. Степне Полтавського району, на території ДП «Дослідне господарство «Степне» Інституту свинарства і агропромислового виробництва НААН України загиблих поросят, інфікованих вірусом африканської чуми свиней. Карантинні заходи продовжено до 09.05.2018 року.

2. За повідомленням Полтавського обласного центру з гідрометеорології, станом на 25.04.2018 року на території області рівні води в річках та на гідротехнічних спорудах знаходяться в межах сезонної норми. Спостерігається вихід води на заплаву (перевищення фактичного рівня води над відміткою виходу води на заплаву) річок: Сула на 76 см (пункт спостереження м. Лубни) – спостерігається падіння рівня, Удай на 28 см (пункт спостереження м. Прилуки Чернігівська область) – спостерігається падіння рівня, Псел на 81 см (пункт спостереження м. Гадяч), Хорол на 24 см (пункт спостереження м. Миргород) – спостерігається падіння рівня та Ворскла на 46 см (пункт спостереження с. Чернеччина Охтирський район Сумська область) – спостерігається падіння рівня. Перевищення фактичного рівня води над відміткою початку затоплення населених пунктів і об’єктів господарювання немає. Обстановка на водних об’єктах та господарських водних системах контролюється обласним управлінням водних ресурсів.