4Тра/18Вимк.

Кращий керівник і кращий спеціаліст за підсумками І туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий держслужбовець» – в управлінні з питань цивільного захисту облдержадміністрації

Відповідно до розпорядження голови Полтавської облдержадміністрації від 02.03.2018 № 158 «Про проведення у 2018 році першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в облдержадміністрації» 25 квітня 2018 року відбувся перший етап щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Учасники змагалися у двох номінаціях: «Кращий спеціаліст» та «Кращий керівник».

У першій номінації були представлені 16 учасників, а в другій – 35. Кожен з них виконував 4 завдання:

- тест на знання Конституції України, законодавства про державну службу;

- створення презентації на тему «Що означає бути успішним на державній службі»;

- створення аналітичної записки щодо удосконалення роботи структурного підрозділу, в якому працюють (завдання для спеціалістів) або проекту звіту про результати роботи структурного підрозділу, який очолюють, за минулий рік (завдання для керівника);

- виконання тестових завдань, що стосуються функціональних повноважень державного органу, посадових обов’язків державного службовця.

Переможцями І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у двох номінаціях є спеціалісти управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації.

І місце в номінації «Кращий керівник» посіла заступник начальника відділу захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій Олена Міщенко. Загальний стаж її роботи в управлінні з питань цивільного захисту облдержадміністрації становить 21 рік.

І місце в номінації «Кращий спеціаліст» здобула головний спеціаліст відділу планування заходів цивільного захисту та оповіщення Валентина Мусієнко, яка працює в управлінні 3 роки.

Переможці першого туру конкурсу змагатимуться далі, оскільки конкурс проходить у три етапи: на місцевому, обласному та всеукраїнському рівнях.

Пов'язано із рубрикою: Новини Коментарі вимкнено
Коментарі (0) Зворотні посилання (0)

Вибачте, але коментування заборонено.

Зворотні посилання відключені

x

О Р Е Н Д А
офісних і складських приміщень


   Докладніше   >>>>
      Довідкові матеріали   >>>>
         Контакти   >>>>