23Бер/18Вимк.

На Полтавщині завершилась комплексна перевірка стану цивільного захисту

22 березня в облдержадміністрації відбулася нарада, на якій підбили підсумки комплексної перевірки комісією ДСНС України виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб у Полтавській області.

У нараді взяли участь заступник голови облдержадміністрації Микола Білокінь, члени комісії ДСНС України на чолі з першим заступником Голови ДСНС України Олегом Мельчуцьким, керівники районних держадміністрацій, міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад (у режимі відеозв’язку), члени регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, обласної комісії з питань евакуації, керівники територіальних спеціалізованих служб цивільного захисту.

Комісія працювала в області з 12 по 22 березня.  Перевіряли Полтавську облдержадміністрацію, зокрема управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації, міста Полтаву, Гадяч, Горішні Плавні, Зіньків, Кобеляки, Пирятин та Гадяцький, Зіньківський, Кобеляцький, Пирятинський райони, а також службову діяльність ГУ ДСНС України у Полтавській області.

Члени комісії перевірили виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки органами виконавчої влади і місцевого самоврядування. Перевірили роботу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій всіх рівнів, стан захисних споруд, систему оповіщення, організацію заходів з евакуації, стан організації забезпечення радіаційного і хімічного захисту населення і територій, створення матеріальних резервів, проведення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях, готовність територіальних спеціалізованих служб цивільного захисту до  дій за призначенням тощо.

Для перевірки практичної взаємодії спеціалізованих служб на випадок виникнення надзвичайних ситуацій комісія ДСНС давала учбові ввідні.

Як зазначив заступник голови комісії Павло Афанасьєв, хоча на Полтавщині всі відповідні структури вживають заходи щодо захисту населення та територій від надзвичайних ситуацій, але, разом з тим, існують і проблеми.

Тому загальну оцінку виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб у Полтавській області комісія ДСНС визнала як таку, що обмежено відповідає вимогам.

На усунення виявлених недоліків область має один рік. «Через рік у Полтавській області відбудеться контрольна перевірка, тож є час виправити недоліки», - зауважив голова комісії Олег Мельчуцький.

Заступник голови облдержадміністрації Микола Білокінь сказав, що будуть зроблені висновки та прийняті відповідні рішення, зокрема буде складено план усунення недоліків з конкретними термінами виконання та відповідальними особами.

Пов'язано із рубрикою: Новини Коментарі вимкнено
Коментарі (0) Зворотні посилання (0)

Вибачте, але коментування заборонено.

Зворотні посилання відключені

x

О Р Е Н Д А
офісних і складських приміщень


   Докладніше   >>>>
      Довідкові матеріали   >>>>
         Контакти   >>>>