14Лют/18Вимк.

В облдержадміністрації відбулося засідання обласної комісії з питань евакуації

14 лютого в режимі відеозв’язку з містами і районами було проведено засідання обласної комісії з питань евакуації. Від міст і районів були присутні голови та секретарі міських та районних комісій з питань евакуації.

Головував на засіданні заступник голови обласної комісії з питань евакуації, начальник управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації Віктор Стеблянко. 

Під час засідання секретар обласної комісії з питань евакуації Іван Жеребець зробив короткий огляд надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру, які прогнозовано можуть виникнути на території області.

Начальник управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації Віктор Стеблянко повідомив присутнім, що з 12 по 22 березня цього року Державна служба України з надзвичайних ситуацій проведе комплексну перевірку стану цивільного захисту на території області. Тож, було розглянуто питання підготовки обласної, міських та районних комісій з питань евакуації до проведення цієї перевірки.

Також учасникам засідання було доведено методику проведення тренування органів управління та сил цивільного захисту щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій на гідроспорудах Дніпровського каскаду, яке заплановано в Полтавській області (на Кременчуцькій ГЕС) на квітень 2018 року.

З рекомендаціями стосовно підготовки та проведення тренувань органів управління та сил цивільного захисту щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій на атомних електростанціях і гідроспорудах Дніпровського та Дністровського  каскадів можна ознайомитись тут >>>

Пов'язано із рубрикою: Новини Коментарі вимкнено
Коментарі (0) Зворотні посилання (0)

Вибачте, але коментування заборонено.

Зворотні посилання відключені

x

О Р Е Н Д А
офісних і складських приміщень


   Докладніше   >>>>
      Довідкові матеріали   >>>>
         Контакти   >>>>