18Січ/18Вимк.

Полтавщина готова до ускладнення погодних умов

17 січня в ГУ ДСНС України у Полтавській області в режимі відеозв'язку відбулося засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо ускладнення погодних умов в Україні в найближчі дні. Засідання провів Віце-прем’єр-міністр- Міністр  регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, за участю Голови ДСНС Миколи Чечоткіна, представників центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій.

З Полтавської області у засіданні взяли участь заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Роман Товстий, начальник управління з питань цивільного захисту Полтавської облдержадміністрації Віктор Стеблянко, заступник начальника ГУ ДСНС України у Полтавській області Олександр Лисенко, члени регіональної комісії з питань ТЕБ та НС.

Під час засідання учасники, зокрема голови обласних державних адміністрацій, в яких прогнозуються найбільш суттєві погіршення погодних умов, доповіли про заходи готовності до оперативного реагування під час можливих надзвичайних ситуацій на автомобільних шляхах.

Як зазначив голова облдержадміністрації Валерій Головко, Полтавська область готова до ускладнення погодних умов.

Про засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС докладніше >>>