Як попередити надзвичайні ситуації у зимовий період вирішували на спільному засіданні регіональної і Державної комісій з питань ТЕБ та НС « Управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА
15Січ/18Вимк.

12 січня у режимі відеоконференції відбулося засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Провів засідання  Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

З Полтавської області у засіданні взяли участь заступник голови Полтавської облдержадміністрації Роман Товстий, начальник управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації Віктор Стеблянко, начальник ГУ ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб, члени регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Під час засідання учасники проаналізували дії центральних та місцевих органів влади під час ускладнення погодних умов у грудні 2017 року.

Обговорили питання затвердження плану дій центральних і місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2018 році, а також затвердження плану роботи Державної комісії з питань ТЕБ та НС на 2018 рік.

Про засідання регіональної і Державної комісій з питань ТЕБ та НС докладніше <<<