27Лис/17Вимк.

У Решетилівському районі відбулося командно-штабне навчання

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області  на 2017 рік, з 23 по 24 листопада у Решетилівському районі управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації провело командно-штабне навчання на тему «Дії керівного складу, органів управління і сил цивільного захисту району при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій».

Навчання проходило в два етапи. Під час першого етапу розглядалася теоретична підготовка органів управління та сил  цивільного захисту району до дій при загрозі виникнення аварій, надзвичайних ситуацій внаслідок ускладнення погодних умов. Виконувалися заходи, спрямовані на захист населення і зниження можливих втрат при виникненні стихійного лиха.

На другому етапі відбувся огляд практичної готовності органів управління, сил та засобів служб цивільного захисту району при виникненні аварій на об’єктах господарювання внаслідок стихійного лиха та інших надзвичайних ситуаціях. Основна увага приділялась проведенню рятувальних та інших невідкладних робіт в зоні надзвичайної ситуації.

Так, практичні дії відпрацьовувались під час ліквідації наслідків умовного викиду аміаку на Решетилівській філії ТОВ «Фуд Девелопмент» (Решетилівський маслозавод), під час  виявлення вибухонебезпечного предмета в приміщенні райдержадміністрації та ліквідації умовної пожежі на території колишньої фабрики.

На загальну думку організаторів навчання, злагоджену роботу показали всі задіяні спеціалізовані служби, які після отримання відповідного сигналу прибули на місця змодельованих ситуацій та оперативно провели роботу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, евакуації постраждалих та  надання  медичної допомоги.

Заходи, які передбачені задумом проведення навчання, були виконані у повному обсязі. Органи управління та сили цивільного захисту району готові до виконання завдань за призначенням.