23Лис/17Вимк.

У Кобеляцькому районі провели командно-штабне навчання з цивільного захисту

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 27.01.2017 року № 59 «Про  План основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області  на 2017 рік», в період з 16 по 17 листопада у Кобеляцькому районі під керівництвом управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації проведено командно-штабне навчання.

У ході навчання перевірялась готовність органів управління, сил та засобів служб цивільного захисту району до дій у разі загрози та виникнення аварій, інших надзвичайних подій внаслідок ускладнення погодних умов, відпрацьовувалися дії органів управління та сил цивільного захисту у випадку виявлення в Кобеляцькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 вибухового пристрою, під час ліквідації наслідків вибуху на АЗС у Кобеляках та при проведенні рятування дітей на річці Ворскла.

В цілому, органи управління та сили цивільного захисту району продемонстрували високий рівень готовності до дій за призначенням, вміння орієнтуватись та професійно діяти у складній обстановці.

Заходи, які передбачені задумом проведення навчання, виконані у повному обсязі.