10Лис/17Вимк.

З умовних ситуацій – реальний досвід

Управління з питань цивільного захисту Полтавської облдержадміністрації з 9 по 10 листопада провело в Машівському районі планове командно-штабне навчання.

Метою навчання було вдосконалення готовності керівного складу, органів управління і сил  цивільного захисту Машівського району до виконання завдань в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій.

У навчанні були задіяні керівний склад цивільного захисту району, структурні підрозділи Машівської райдержадміністрації, окремі територіальні підрозділи центральних органів влади, спеціалізовані служби, комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, протиепізоотична комісія.

Під час змодельованих умовних надзвичайних ситуацій вирішувались питання організації захисту населення і територій, проводились рятувальні та інші невідкладні роботи в небезпечній зоні.

Так, перевірялись дії органів управління та сил цивільного захисту  району у разі виявлення африканської чуми свиней в с. Коновалівка Машівського району, у випадку виявлення в Машівській середній загальноосвітній школі вибухового пристрою та під час ліквідації наслідків вибуху на АЗС ТОВ «Надєжда Рітейл» у с. Селещина Машівського району.

Учасники навчання змогли поглибити свої знання з питань цивільного захисту, здобути практичні уміння та навички і відпрацювати взаємодію між спеціалізованими службами.

За висновками керівництва навчання, органи управління та сили цивільного захисту району готові до виконання завдань за призначенням.