25Жов/17Вимк.

На Полтавщині перевірили обласну систему централізованого оповіщення

25 жовтня управління з питань цивільного захисту Полтавської облдержадміністрації провело комплексну технічну перевірку обласної системи централізованого оповіщення. Такі заходи відбуваються щороку і проводяться за участю міст та районів області.

Основна їх мета – визначення працездатності системи централізованого оповіщення, яка створена для своєчасного оповіщення та інформування населення про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації в області, а також відпрацювання дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту.

Перевірка проводилась в два етапи з різних джерел включення команд та сигналів цивільного захисту з практичним вмиканням електричних сирен і передачею сигналу «Увага всім!». Трансляція сигналу «Увага всім!» дублювалась по каналах державних і обласних програм проводового та ефірного радіомовлення з наступною передачею інформації для населення.

Перевірка показала, що в цілому централізована система оповіщення області готова до виконання завдань за призначенням.

Відеосюжет про перевірку системи оповіщення
інтернет-телебачення "Громадське ТБ Полтава"