Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України!

 

 Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем Збройних Сил України – святом тих, хто своїм обов’язком вважає служіння народу України, захист своєї Вітчизни!

Сьогодні літери ЗСУ стали символом волі, мужності, незламності українських захисників для всього світу, а для українців – запорукою миру, спокою та щасливого майбутнього на Батьківщині.

Ви самовіддано виборюєте свободу і незалежність, щомиті ризикуєте життям, наближаючи Велику Перемогу! І це не просто ваша робота, це надзвичайно відповідальна та небезпечна місія. Тож дякуємо за вашу стійкість і відвагу!

У цей день ми у скорботі схиляємо голови, вшановуючи пам’ять полеглих захисників України. Ми пам’ятаємо кожного і цінуємо їх подвиг.

Усім нашим воїнам в цей день хочу побажати міцного здоров’я, козацької стійкості, наснаги та перемог! Вашим матерям та коханим – дочекатися вас здоровими, загартованими, незламними! Щоб ваші діти пишалися своїми батьками і розбудовували разом з вами вільну і незалежну Україну, а онуки – назавжди забули страшне слово «війна» і зростали під мирним блакитним українським небом!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

З повагою
Тимчасово виконувач обов’язків
директора Департаменту з питань
оборонної роботи, цивільного захисту та
взаємодії з правоохоронними органами
обласної військової адміністрації                                       Віктор СТЕБЛЯНКО

Вітання з Днем Збройних Сил України