Для голів ОСББ у Київському районі м. Полтави організували зустріч із представниками цивільного захисту

Тимчасово виконувач обов’язків директора Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації Віктор Стеблянко 7 лютого зустрівся з головами ОСББ у Київській районній в м. Полтаві раді.

Віктор Стеблянко розповів про систему оповіщення, захисні споруди, порядок дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, у разі загострення воєнно-політичної ситуації та початку повномасштабних військових дій.

Продемонстрував як завантажити на мобільний телефон з сайту Департаменту довідник «Дії населення у разі виникнення небезпечних подій та надзвичайних ситуацій». Ця інформація завжди буде під рукою і нею можна скористатися, якщо в телефоні і не буде інтернету.

Учасники зібрання ставили багато запитань, які стосувалися конкретних життєвих ситуацій, та обговорювали проблемні питання.

Зустріч пройшла жваво, цікаво та продуктивно.