За кошти обласного бюджету для лісгоспів Полтавщини закуплять сім нових пожежних автомобілів

Сім пожежних автомобілів буде придбано для лісогосподарських підприємств області. Департамент з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами ОДА уклав угоду на закупівлю великовантажних мототранспортних засобів.

«В усі лісгоспи Полтавщини за кошти обласного бюджету закупимо сім нових пожежних автомобілів. Великовантажні транспортні засоби поставить місцеве підприємство, яке виграло тендер. По дві пожежні автоцистерни отримають Гадяцький, Миргородський і Полтавський лісгоспи, одну – Кременчуцький лісгосп. Ця техніка оновить автопарк лісогосподарських підприємств і допоможе в боротьбі з лісовими пожежами», – сказав т.в.о. голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін.

Для закупівлі техніки з обласного бюджету за Програмою захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню на 2021-2027 роки спрямують 63 млн грн.

«Дякуємо обласній державній адміністрації та депутатському корпусу обласної ради за розуміння та підтримку у вирішенні такої надскладної проблематики стосовно протипожежної ситуації на Полтавщині», – підкреслив начальник Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Іван Гришко.

За матеріалами пресслужби Полтавської облдержадміністрації

За кошти обласного бюджету для лісгоспів Полтавщини закуплять сім нових пожежних автомобілів