Обережно, тонкий лід!

На водоймах Полтавщини де-не-де залишилась тонка крига, але рибалки все одно, ризикуючи своїм життям, виходять на неї.

Так, 19 лютого на заливі Кам’янського водосховища поблизу с. Світлогірське Кобеляцького району місцеві мешканці врятували чоловіка 1964 року народження, який під час риболовлі провалився під кригу.

Днями раніше (15 лютого) в с. Максимівка Карлівського району на місцевій водоймі провалився під кригу і потонув 46-річний чоловік.

Загалом з початку року на водоймах області загинуло 3 людини, 1 чоловіка вдалося врятувати.

Зважаючи на високі температурні показники повітря, управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації закликає рибалок не виходити на тонкий лід, адже це небезпечно для життя.

Обережно, тонкий лід!