У 37 територіальних громадах Полтавської області не запроваджено жодних додаткових протиепідемічних обмежень

На апаратній нараді в облдержадміністрації обговорили стан виконання доручення голови обласної державної адміністрації щодо прийняття рішень про введення додаткових протиепідемічних обмежень місцевими комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та дотримання протиепідемічних заходів.

Т.в.о. директора Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації Віктор Стеблянко повідомив, що суттєві додаткові протиепідемічні обмеження введено на території 14 територіальних громад. Це Горішньоплавнівська, Гадяцька, Пирятинська, Лохвицька, Сенчанська, Семенівська, Кам’янопотоківська, Новогащещинська, Пришибська, Великосорочиська, Заводська, Комишнянська, Мартинівська та Драбинівська територіальні громади. В цих територіальних громадах прийнято обмеження або заборону на проведення  масових заходів, перевезення громадян відбувається за наявності ПЛР тесту або сертифікату про проведення вакцинації тощо, є обмеження в закладах освіти.

Незначні додаткові протиепідемічні обмеження запроваджено на території  9 територіальних громад (Кременчуцька, Лубенська, Градизька, Новосанжарська, Піщанська, Новоселівська, Скороходівська, Білицька та Щербанівська територіальні громади), в яких переважно були введені обмеження в освітньому процесі.

Не введено жодних додаткових протиепідемічних обмежень на території 37 територіальних громад, у тому числі і в Полтавській міській громаді, де спостерігається найбільша щоденна кількість хворих на COVID-19.

Тож, зважаючи на високі показники із захворюваності на COVID-19,  голова облдержадміністрації Олег Синєгубов акцентував увагу на необхідності введення в територіальних громадах додаткових протиепідемічних заходів щодо поширення COVID-19.