В облдержадміністрації обговорили територіальну оборону Полтавщини

Сьогодні на нараді у голови облдержадміністрації обговорили порядок розміщення військових частин територіальної оборони Полтавської області, а також організацію і ведення територіальної оборони в зоні територіальної оборони.

Участь в онлайн-нараді взяли голови районних державних адміністрацій, міські голови міст обласного значення, керівництво Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, керівництво військової частини А 7044 та представники інших органів військового управління.

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов зазначив, що з 1 січня 2022 року вступає в дію Закон України „Про основи національного спротиву” і вже зараз потрібно створити належні умови для функціонування військових частин територіальної оборони, які будуть дислокуватися на території Полтавської області.

Тож на нараді обговорили варіанти місць дислокації військових частин територіальної оборони у Полтавській області.

Було зазначено, що зону територіальної оборони поділено на 4 райони територіальної оборони (Полтавський, Кременчуцький, Лубенський та Миргородський).

У межах зони територіальної оборони передбачено створення однієї бригади, до складу якої входять Управління військової частини та п’ять окремих батальйонів тероборони.

В облдержадміністрації обговорили територіальну оборону Полтавщини