У жовтні на Полтавщині виникло 418 небезпечних подій та 1 надзвичайна ситуація

Впродовж жовтня на території області сталося 418 небезпечних подій, у тому числі 1 надзвичайна ситуація, яка пов’язана з відсутністю постачання природного газу бюджетним установам на осінньо-зимовий період. Внаслідок небезпечних подій загинуло 30 осіб, серед них 1 дитина, постраждало 99 людей, у тому числі 8 дітей, врятовано 12 осіб.

Про це повідомив на апаратній нараді в облдержадміністрації т.в.о. директора Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації Віктор Стеблянко.

Він зазначив, що протягом місяця виникли 283 пожежі, серед яких 147 – на відкритій території. Кількість пожеж порівняно з минулим роком зменшилась на 24 %. Під час пожеж загинуло 8 осіб, постраждало 6 людей.

На автошляхах області сталося 59 дорожньо-транспортних пригод, під час яких загинуло 13 осіб та постраждало 74, серед яких 4 дитини. Кількість дорожньо-транспортних пригод із початку року становить  587 випадків, що на 14% менше, ніж у минулому році.

В області виникло 14 лісових пожеж, внаслідок чого вогнем пошкоджено 4,5 га лісової підстилки, 5 пожеж на сільськогосподарських угіддях, 1 торф’яна пожежа.

Віктор Стеблянко зазначив, що хоча кількість лісових пожеж цього року зменшилась, але посушливий період продовжується. Тому головам територіальних громад необхідно звернути на це увагу і провести роботу із запобігання виникненню пожеж на сільгоспугіддях та відкритих територіях.

За минулий місяць сталося 3 випадки отруєння людей чадним газом. Загинули 2 людини, постраждали – 2. На водоймах області загинуло троє людей.

Віктор Стеблянко повідомив, що хоча кількість небезпечних подій зменшилась на 22 %, однак кількість загиблих порівняно з минулим роком збільшилась на 8%.

Аби запобігти виникненню небезпечних подій та зменшити кількість загиблих, голова облдержадміністрації Олег Синєгубов доручив до кінця року розробити перелік заходів з кожного напрямку на наступний рік. Звернув увагу на обов’язковості проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед учнів у школах та дошкільних навчальних закладах.

У жовтні на Полтавщині виникло 418 небезпечних подій та 1 надзвичайна ситуація