В області перевірили територіальну систему централізованого оповіщення

27 жовтня Департамент з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронним органами Полтавської облдержадміністрації провів щорічну комплексну технічну перевірку територіальної системи централізованого оповіщення.

Перевірка показала, що в цілому система централізованого оповіщення області готова до виконання завдань за призначенням, апаратура оповіщення знаходиться в працездатному стані.

Нагадаємо, що система оповіщення призначена для своєчасного доведення сигналів та передачі екстрених повідомлень для населення у разі загрози та виникнення надзвичайної ситуації.

Для привернення уваги населення перед передачею інформації вмикаються електросирени, виробничі гудки, вуличні гучномовні пристрої та інші сигнальні засоби, що означає подання попереджувального сигналу «Увага всім».

Почувши цей сигнал, необхідно:

– увімкнути радіо чи телевізор на канали обласного (місцевого) мовлення;

– прослухати звернення до населення, яке пролунає після виключення сирени;

– діяти відповідно до отриманих рекомендацій;

– повідомити про отриману інформацію інших, у разі потреби надати їм допомогу.

Відеосюжет журналістів телеканалу “UA:Полтава” про перевірку системи оповіщення

В області перевірили територіальну систему централізованого оповіщення