Полтавська область за показниками – у «помаранчевій» зоні карантину

За даними Міністерства охорони здоров’я України, станом на 8 жовтня до «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки відносяться 13 областей: Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Луганська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Чернівецька області.

На Полтавщині впродовж 6-7 жовтня перевищена динаміка рівня госпіталізацій – 58,3% та 51,3% при нормі до 50%. Інші показники – в межах норми.

Нагадаємо, що «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки не містить додаткових обмежень та визначається сигнальним про наближення регіону до “червоної” зони.

Він визначається автоматично, коли спостерігатися перевищення хоча б одного з таких показників:

– завантаженість в регіоні (області) ліжок з киснем більше ніж на 65%,

– кількість тестувань ПЛР та на антиген протягом 7 днів на 100 тис. населення менше ніж 300,

– кількість госпіталізацій з коронавірусом чи підозрою за 7 днів на 100 тис. населення понад 60,

– коефіцієнт виявлених випадків ПЛР або експрес-тестів на антиген понад 20%,

– зростання кількості госпіталізацій за 7 днів у порівнянні з попереднім аналогічним періодом більш ніж на 50%.

На “помаранчевому” рівні епідемічної небезпеки місцеві органи влади можуть вводити додаткові обмеження.1

Полтавська область за показниками – у «помаранчевій» зоні карантину