На постійній комісії депутати підтримали внесення змін до профільних регіональних програм

7 жовтня відбулося засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій.

Комісія схвалила проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до регіональної Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню на 2021–2027 роки».

Т.в.о. директора Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Полтавської облдержадміністрації Віктор Стеблянко повідомив, що відповідно до змін до Програми у 2022 році планується придбати для ГУ ДСНС України у Полтавській області пожежний автопоїзд, якого в області ще не було. В автоцистерну може поміститися 30 куб. м води. Перш за все цей автомобіль будуть застосовувати для гасіння пожеж в екосистемах. Адже саме під час гасіння пожеж на відкритих територіях джерела зовнішнього протипожежного водопостачання часто знаходяться далеко від місця пожежі.

Також депутати підтримали проєкт рішення «Про внесення змін до Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2021 – 2027 роки».

За словами заступника директора Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Полтавської облдержадміністрації Геннадія Безуглого, змінами до Програми передбачено виділення коштів для ДУ «Полтавська установа виконання покарань (№23)», ДУ «Кременчуцька виховна колонія», військових частин А3384, А3358, Управління патрульної поліції в Полтавській області.

Водночас комісія рекомендувала  доопрацювати проєкт і передбачити в ньому фінансування для Управління стратегічних розслідувань в Полтавській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції, Лубенського ТЦК та СП, територіального управління Державної судової адміністрації України в Полтавській області.