Заводська міська громада планує створити добровільну пожежну команду

Для цього громада взяла учать у відборі до проєкту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні», пройшла відбір та стала учасником проєкту.

Всього було отримано 249 заявок, що становить майже 17% від всієї кількості об’єднаних територіальних громад України. З цієї кількості до 2 етапу відбору було відібрано 45 громад, і після верифікації та візитів до громад сформовано перелік із 20 учасниць проєкту.

Найближчим часом всі відібрані громади отримають інформацію для підготовки до підписання меморандумів про співпрацю із Представництвом Фонду міжнародної солідарності в Україні, навчальних візитів до Польщі та інших подальших кроків в рамках проєкту.

Серед факторів, які враховувались при відборі, були в тому числі рівень мотивації громади до участі в проєкті, потреба, можливість закласти основи для довгострокової підтримки та розвитку діяльності добровільних пожежних команд на своїй території.

Проєктом заплановано також проведення і відкритих онлайн заходів для всіх зацікавлених громад в організації добровільних пожежних команд. Вже у вересні поточного року відбудеться відкрита безкоштовна онлайн зустріч із польськими експертами, які поділяться досвідом щодо практичних аспектів функціонування системи добровільних пожежних команд у Польщі. Слід зазначити, що цього року Асоціація добровільних пожежних команд Польщі відзначає 100-річчя від часу свого заснування.

Сформовано також резервний перелік громад. У випадку невиконання відібраними громадами-учасницями проєкту своїх зобов’язань та діяльності, передбаченої в проєкті, такі громаді можуть бути вилучені з проєкту і на їх місце запрошені інші громади із резервного переліку.

Запрошуємо всіх охочих долучитися до вищезгаданої онлайн зустрічі. Інформацію з анонсом події та реєстраційну форму для участі незабаром буде розміщено на ресурсах Представництва Фонду міжнародної солідарності в Україні https://solidarityfund.org.ua/ua/ та самого проєкту   https://www.facebook.com/vognebortsi.in.ua

Проєкт «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні» реалізується Фондом міжнародної солідарності у рамках програми “U-LEAD з Європою” і співфінансується програмою польської співпраці задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

За матеріалами пресслужби Полтавської облдержадміністрації

Заводська міська громада планує створити добровільну пожежну команду