Привітання з Днем Незалежності України

Шановні друзі! Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з державним святом – Днем Незалежності України!

Багато поколінь українців мріяли про незалежність, боролися за неї, проходили складні випробування.

Сьогодні ми відзначаємо 30-річницю незалежності України. І нашу країну, як  незалежну державу, знає увесь світ.

Заради майбутніх поколінь ми і надалі маємо відстоювати суверенність нашої держави, зберігати її традиції, примножувати блага, працювати  над тим, щоб Україна стала  сильною, економічно розвинутою європейською країною.

Від усього серця бажаю всім  міцного здоров’я, щастя, добробуту, мирного неба над Україною!

Нехай наші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння!

Слава Україні!

т.в.о. директора Департаменту з питань оборонної роботи,
цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами
Полтавської облдержадміністрації                                                                         В. СТЕБЛЯНКО