У День Державного Прапора України у Полтаві підняли найбільший синьо-жовтий прапор в області

Сьогодні з нагоди Дня Державного Прапора у Полтаві відбулася церемонія урочистого підняття Державного Прапора України у реконструйованому сквері пам’яті Героїв України.

Це найбільший державний прапор в області. Висота флагштока сягає 50 метрів, розмір прапора становить 12 на 8 метрів.

Підняття державного прапора проходило одночасно і в інших обласних центрах країни, розпочавшись з відеотрансляції  звернення Президента України Володимира Зеленського.

Під час церемонії було проведено військовий ритуал Почесної варти курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, на завершення заходу – над сквером пам’яті Героїв України пролетіла вертолітна ланка армійської авіації імені Ігоря Сікорського.

В урочистостях взяли участь керівники обласної державної адміністрації, обласної ради, міста, депутати, представники громадських організацій, полтавці та гості міста.

Долучилися до святкування і представники Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації.

Зі святом, країно!