У Кременчуцькому районі ліквідовували наслідки умовних аварій

7 липня у Кременчуці та Горішніх Плавнях органи управління та сили цивільного захисту відпрацьовували кілька ввідних у рамках командно-штабних навчань, які проходять в області з 6 по 8 липня.

Згідно з легендою навчань, у Кременчуці на річці Дніпро в районі Центрального пляжу зіткнулися два прогулянкових судна, одне з яких загорілося. На двох суднах перебувало 24 людини. Унаслідок аварії загинуло 3 людей, 8 осіб травмувалося.

До ліквідації наслідків аварії залучили працівників КП «Кременчук Аква-сервіс», рятувальників ДСНС, водну поліцію, правоохоронців Національної поліції, медиків. Задіяли також вертоліт.

Організацією та координацією пошуково-рятувальних робіт займалося управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Усіх умовно постраждалих евакуювали на берег та надали їм медичну допомогу.

У м.Горішні Плавні відпрацьовували дії органів управління та сил цивільного захисту під час ліквідації умовної аварії на небезпечно хімічному об’єкті.

У Кременчуцькому районі ліквідовували наслідки умовних аварій