У День державної служби нагородили двох держслужбовців Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами ОДА

23 червня в Україні відзначається День державної служби. Свято було встановлене у 2003 році згідно з Указом Президента України Леоніда Кучми.

З нагоди Дня державної служби у Полтаві відбулися урочистості у Полтавському академічному обласному театрі ляльок. Представників державної служби привітали зі святом голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко, заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Полтавській та Кіровоградській областях Артем Тимощук.

Посадовці зазначили важливість та відповідальність цієї професії. Завдяки наполегливій праці держслужбовців втілюються реформи і дії уряду.

Кращим державним службовцям вручили почесні грамоти та інші відзнаки.

Почесними грамотами Полтавської обласної державної адміністрації  нагородили двох наших колег: Олену Міщенко – начальника відділу захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації  та Вікторію Лях – головного спеціаліста відділу управління персоналом та документування управлінської діяльності Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації.

Наших колег відзначили за сумлінну працю в органах державної влади, зразкове виконання посадових обов’язків та високий професіоналізм.