У лісах Полтавщини проводяться профілактичні протипожежні рейди

У лісах Полтавської області – пожежонебезпечний період. Тож, щоб запобігти  виникненню лісових пожеж, у вихідні та святкові дні в області проводяться спільні профілактичні рейди  у місцях активного відпочинку населення.

1 травня такий рейд провели  у Полтавському районі працівники Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації, ГУ ДСНС України у Полтавській області та Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства. Зокрема, відвідали  Руднянське лісництво ДП «Полтаський лісгосп».

Оскільки майже усі лісові пожежі виникають через людську необережність та порушення правил пожежної безпеки, то учасники рейду під час спілкування з людьми розповідали основні правила пожежної безпеки у природних екосистемах, нагадували про адміністративну відповідальність про порушення правил та вручали тематичні пам’ятки.

Наголошували,  що у разі виникнення пожежі необхідно викликати пожежно-рятувальні підрозділи за телефоном 101.

У лісах Полтавщини проводяться профілактичні протипожежні рейди