В облдержадміністрації провели нараду з питання дотримання заходів протипожежної безпеки на об’єктах підвищеного ризику

22 січня в облдержадміністрації відбулася нарада з питання дотримання заходів протипожежної безпеки на об’єктах підвищеного ризику, яку провів голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

У нараді взяли участь заступники голови облдержадміністрації, керівники деяких структурних підрозділів облдержадміністрації, серед яких – директор Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації Сергій Венгер,  а також керівник ГУ НП в Полтавській області Іван Вигівський та начальник ГУ ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб.

Нагадаємо, що 21 січня 2021 року у місті Харків виникла пожежа в приватному будинку для людей похилого віку, внаслідок якої загинуло 15 осіб.

У зв’язку з цією подією на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів України головам обласних, Київської міської державних адміністрацій було доручено здійснити роботу з виявлення приватних закладів, що надають соціальні послуги з проживанням, перевірки таких закладів за дотримання вимог щодо їх діяльності та вжиття відповідних заходів реагування.

На нараді вирішили на місцях створити комісії для перевірки закладів підвищеного ризику, до складу яких повинні увійти представники ДСНС та поліції.

За словами начальника ГУ ДСНС України у Полтавській області Володимира Салогуба, на обліку управління перебуває 117 закладів підвищеного ризику, зокрема 87 готелів, мотелів, хостелів, пансіонатів та 30 закладів соціальної сфери.

Наприкінці наради голова облдержадміністрації підкреслив для керівників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування важливість цього питання і зазначив, що перешкод для перевірок не повинно бути.