У Полтаві загорілася історична будівля колишнього кінотеатру ім. І. П. Котляревського – частина ансамблю Круглої площі (оновлено)

9 грудня в обласному центрі  пожежа спалахнула в будівлі колишнього кінотеатру ім. І.П.Котляревського. За інформацією ГУ ДСНС України у Полтавській області, пожежа виникла близько 04:30 в літньому майданчику кафе на вул. Соборності. Спочатку згоріла покрівля кафе на площі близько 150 кв.м, потім вогонь перекинувся по суміжних приміщеннях на будівлю колишнього кінотеатру.

Станом на 08.00 згоріла центральна та права частина будівлі. Вигоріли заклади «Версаль», «Граммофонъ» і «Терраса».

О 09:15 пожежу було локалізовано на площі 600 кв. м. О 13:06 пожежу ліквідовано.

До ліквідації пожежі залучалося  14 одиниць техніки та 56 чоловік особового складу ДСНС.

Причину пожежі будуть встановлювати фахівці.