Вічна та світла пам’ять нашому колезі…

23 листопада 2020 року через ускладнення від COVID-19 на 62-му році життя помер наш колега, головний спеціаліст Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Полтавської обласної державної адміністрації, Тимошенко Олександр Владленович.

Понад 20 років Олександр Владленович пропрацював у сфері цивільного захисту. Займався організацією роботи територіальної системи централізованого оповіщення. Серцем вболівав за улюблену справу. І те, що обласна система централізованого оповіщення є однією з найкращих в Україні, його заслуга теж.

Крім цього, Олександр Владленович чудово знався на комп’ютерній техніці та комп’ютерній мережі. Часто виконував обов’язки системного адміністратора.

У нашій пам’яті Олександр Владленович залишиться як світла та мудра людина, доброзичливий колега з тонким почуттям гумору, надійний порадник, кваліфікований та досвідчений спеціаліст, професіонал своєї справи.

Передчасна смерть Олександра Владленовича – це непоправна втрата для усіх, хто його знав.

Колектив Департаменту висловлює глибоке співчуття рідним та близьким Тимошенка Олександра Владленовича. Вічна та світла пам’ять нашому колезі!

Вічна та світла пам’ять нашому колезі…