Влаштування протипожежної водойми у Новосанжарському лісництві

З метою запобігання виникненню пожеж в лісових масивах області проводиться комплекс превентивних протипожежних заходів, серед яких і влаштування у лісництвах протипожежних водойм.

Завдяки фінансуванню з обласного фонду охорони навколишнього середовища цього року стало можливим для ДП ««Новосанжарське лісове господарство» відновити роботи з влаштування протипожежної водойми на території Новосанжарського району.

Тож 10 листопада 2020 року відбулась виробнича нарада щодо продовження влаштування протипожежної водойми у Новосанжарському лісництві ДП «Новосанжарське лісове господарство», у якій взяли участь і фахівці Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Полтавської облдержадміністрації.

Наразі ведуться роботи щодо упорядкування укосів протипожежної водойми для охорони лісів від пожеж на території Новосанжарського лісгоспу.

Влаштування протипожежної водойми у Новосанжарському лісництві