На Полтавщині оновлено зони адаптивного карантину

З 2 листопада 2020 року в «червоній» карантинній зоні залишається м. Полтава, в «помаранчевій» зоні – решта міст і районів області. Таке рішення 30 жовтня на своєму засіданні ухвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Сьогодні на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області обговорили нові рівні епідемічної небезпеки на території області в умовах поширення гострої респіраторної хвороби СОVID-19 та пов’язані з ними обмеження. Провів засідання в режимі відеоселектору голова облдержадміністрації Олег Синєгубов разом зі своїми заступниками Євгеном Грековим та Катериною Рижеченко.

Згідно з рішенням комісії, у м. Полтава, яка знаходиться в «червоному» рівні епідемічної небезпеки, заборонено:

– приймання відвідувачів у сфері культури, крім відвідувачів «автоконцертів»;

– роботу торговельно-розважальних центрів в частині провадження розважальної діяльності;

– приймання відвідувачів в закладах розважальної діяльності;

– відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.

Заборонено на території м. Полтава відвідування закладів освіти, крім учнів (вихованців) закладів дошкільної освіти, початкових класів закладів загальної середньої освіти (1-4 класів), спеціальних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учнів (вихованців).

Протокол засідання >>>

На Полтавщині оновлено зони адаптивного карантину