Проведено засідання регіональної комісії з питань ТЕБ і НС Полтавської області

Сьогодні в облдержадміністрації відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області. Засідання в режимі відеоселектору з головами районних державних адміністрацій та керівниками органів місцевого самоврядування області провів голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

На засіданні обговорили епідемічну ситуацію на території області та встановлення рівнів епідемічної небезпеки для окремих адміністративно-територіальних одиниць Полтавщини з 26 жовтня 2020 року.

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23 жовтня 2020 року м. Полтава з 26 жовтня залишається перебувати в «червоному» рівні епідемічної небезпеки.

Так, в обласному центрі забороняються наступні види діяльності:

– приймання відвідувачів у сфері культури, крім відвідувачів «автоконцертів»;

– робота торговельно-розважальних центрів в частині провадження розважальної діяльності;

– приймання відвідувачів в закладах розважальної діяльності;

– відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.

Заборонено на території м.Полтава відвідування закладів освіти, крім учнів (вихованців) закладів дошкільної освіти, спеціальних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учнів (вихованців).

З 26 жовтня 2020 року «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки діятиме на території міст Кременчук, Горішні Плавні, Лубни, Миргород та Гадяч, Великобагачанського, Гадяцького, Глобинського, Гребінківського, Диканського, Зіньківського, Карлівського, Кобеляцького, Козельщинського, Котелевського, Кременчуцького, Лохвицького, Лубенського, Машівського, Миргородського, Новосанжарського, Оржицького, Пирятинського, Полтавського, Решетилівського, Хорольського, Чорнухинського, Семенівського, Чутівського та Шишацького районів.

Контролювати встановлені карантинні заходи будуть Головне управління Національної поліції в Полтавській області, Управління патрульної поліції в Полтавській області та Головне управління Держпродспоживслужби у Полтавській області.

Протокол засідання >>>

Проведено засідання регіональної комісії з питань ТЕБ і НС Полтавської області