На Полтавщині посилились карантинні обмеження

Нові рівні епідемічної небезпеки на території окремих адміністративно-територіальних одиниць області в умовах поширення гострої респіраторної хвороби СОVID-19 обговорили на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області, яке 10 жовтня в режимі відеоселектору провів заступник голови облдержадміністрації Євген Греков.

З епідемічною ситуацією на території Полтавської області ознайомив присутніх виконувач обов’язків директора ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Андрій Хайлов. За його словами, від початку карантину на Полтавщині діагностували 4205 випадків захворювання на COVID-19. За минулу добу зареєстровано 284 нові випадки. На лікуванні знаходяться 2587 людей,   одужав 1551 мешканець області. Від початку карантину через коронавірусну хворобу померло 67 людей.

За рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 9 жовтня 2020 року, з 12 жовтня в Україні, зокрема і на Полтавщині, почне діяти нове епідемічне зонування.

Отже, для м. Полтава та м. Миргород оголошено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки. До речі, обласний центр в «помаранчевій» зоні буде знаходитися вже другий тиждень.

Для м. Гадяч, м. Горішні Плавні, м. Кременчук, м. Лубни, Великобагачанського, Диканського, Зіньківського, Карлівського, Кобеляцького, Козельщинського, Котелевського, Кременчуцького, Лохвицького, Лубенського, Миргородського, Новосанжарського, Полтавського, Семенівського, Хорольського та Шишацького районів встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки.

Контролювати встановлені обмежувальні заходи будуть Головне управління Національної поліції в Полтавській області, Управління патрульної поліції та ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області.

На Полтавщині посилились карантинні обмеження