У Києві з 13 по 16 жовтня відбудуться виставки, присвячені питанням безпеки

13-16 жовтня 2020 року в Міжнародному виставкому центрі у м. Києві (МВЦ, м. Київ, Броварський пр-т, 15) відбудуться міжнародні виставки, присвячені всьому переліку питань безпеки: від національної до особистої.

ІІ Міжнародна спеціалізована виставка «Expert Security– 2020»

Продукція як для масштабних державних проектів, так і для приватного використання за тематикою: відеоспостереження, контроль доступу, сигналізація і оповіщення, охорона периметру, захист інформації, кібербезпека.

XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології захисту – 2020»

Технології пожежної безпеки територій, будівель та споруд, системи автоматизованого контролю стану безпеки об’єктів і оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій, хіміко-біологічний захист, охорона праці та промислова безпека, засоби захисту та рятування.

XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та Безпека-2020»

Для військових та спецпідрозділів: оснащення солдата, озброєння, військова та спецтехніка, військова авіаційна техніка та наземне обладнання, тилове забезпечення, технічні засоби охорони кордону та прикордонного контролю.

Для цивільних: мисливська, спортивна, холодна зброя, екіпірування.

З метою активізації виконання заходів в рамках програм «безпечне місто» та заохочення пересічних громадян до поліпшення стану безпеки особистості і власності учасники виставки готують для відвідувачів їх стендів спеціальні пропозиції, акції та цікаві заходи. Крім того, профільні державні відомства та громадські організації проведуть семінари і конференції з проблемних питань.

Організатори повідомляють, що для отримання беджу необхідно зареєструватись на сайті: www.iec-expo.com.ua або направити в МВЦ лист з іменами, посадами осіб та електронними адресами, які планують відвідати захід. За довідками звертатися за тел./факс: (044) 201-11-63; 201-11-64; e-mail: fire@iec-expo.com.ua

У Києві з 13 по 16 жовтня відбудуться виставки, присвячені питанням безпеки