Всеукраїнські змагання з веслування на байдарках і каное пройшли без нещасних випадків

З 17 по 20 вересня у Полтаві на річці Ворскла проводились Всеукраїнські змагання з веслування на байдарках і каное на базі комунального закладу дитяча юнацька спортивна школа «Олімпійські надії» Полтавської обласної ради.

З метою запобігання виникненню нещасних випадків на воді комунальною установою «Рятувально-водолазна служба» Полтавської обласної ради на місці проведення змагань було організовано чергування рятувально-водолазних груп.

В ході змагань була надана негайна допомога  12 спортсменам, які опинилися у воді під час веслувальних заїздів.

Загалом, Всеукраїнські змагання з веслування на байдарках і каное пройшли без травмувань людей та нещасних випадків.