У КУ «Рятувально-водолазна служба» Полтавської обласної ради з’явився новий автомобіль

Робота комунальної установи «Рятувально-водолазна служба» Полтавської обласної ради спрямована на попередження нещасних випадків та створення умов безпечного і організованого відпочинку населення на водних об’єктах області, ефективне проведення рятувальних, пошуково-водолазних і водолазно-технічних робіт.

З метою вдосконалення реагування на надзвичайні ситуації на водних об’єктах області та для поліпшення матеріально-технічного стану КУ «Рятувально-водолазна служба» Полтавської обласної ради з обласного бюджету були виділені кошти на придбання службового автотранспорту для установи.

Відповідно до регіональної «Програми заходів з організації рятування людей на водних об’єктах Полтавської області на 2016 – 2020 роки» на придбання автомобіля було виділено 700,0 тис. грн.

На виділені кошти було придбано легковий автомобіль MITSUBISHI L 200 пікап-В.

Документи на автомобіль, ключі до нього та з побажаннями успіхів у роботі виконувачу обов’язків керівника КУ «Рятувально-водолазна служба» Полтавської обласної ради Олегу САКАЛУ вручили директор Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації Сергій ВЕНГЕР та заступник директора – начальник управління з питань цивільного захисту Віктор СТЕБЛЯНКО.