В ОДА ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ПІДГОТОВКИ ДО ПРОВЕДЕННЯ В ОБЛАСТІ ОСІННЬОГО ПРИЗОВУ

Із 1 жовтня на Полтавщині стартує осінній призов на строкову військову службу. Триватиме він до 31 грудня.

Організаційні питання щодо підготовки до його проведення обговорили на нараді в заступника голови облдержадміністрації Євгена Грекова.

Порушили питання оплати праці медичних працівників, яких залучають до роботи обласної, міських та районних військово-лікарських комісій.

Поспілкувалися й про забезпечення громадян, які підлягають черговому призову на строкову військову службу, засобами індивідуального захисту і проведення їх тестування на COVID-19.

«Під час минулого призову були визначені базові лікарні, де юнаки проходили ІФА-тестування. На збірний пункт вони прибували, отримавши негативний результат. Випадків виявлення захворювання на збірному пункті не було», – розповів заступник військового комісара Полтавського обласного військкомату Едуард Бородай.

Заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Юрій Курилко поінформував, що по області близько 10 ІФА-лабораторій. Додав, що зробити ІФА-тест у 8 разів дешевше, ніж ПЛР.

«Проблемних питань щодо проходження ІФА-тестування призовниками не має виникнути. Вже є досвід, механізм відпрацьований», – сказав Юрій Курилко.

За матеріалами пресслужби Полтавської облдержадміністрації

 

В ОДА ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ПІДГОТОВКИ ДО ПРОВЕДЕННЯ В ОБЛАСТІ ОСІННЬОГО ПРИЗОВУ