Перевірили використання військовою частиною виділених коштів з обласного бюджету

31 липня  директор Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації Сергій Венгер, заступник директора Департаменту Геннадій Безуглий, депутати Полтавської обласної ради Геннадій Коваленко та Іван Сидоренко відвідали військову частину А 0312 Машівського району.

Метою візиту було обстеження будівель і споруд на території військової частини А 0312, оскільки протягом 2018-2019 років, в рамках Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням першого пленарного засідання дев’ятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 26 липня 2016 року № 164, військова частина А 0312 отримала субвенцію з обласного бюджету в розмірі 2 млн. грн.

Виділені кошти військова частина А 0312 витратила на закупівлю  будівельних матеріалів для проведення поточного ремонту військового містечка (заміна віконних блоків, вхідних дверей в під’їзди та балконних дверей) та вибіркового поточного ремонту службових приміщень військової частини А 0312 (заміна віконних блоків, вхідних дверей в під’їзди та балконних дверей, вибірковий ремонт  підлоги у пожежному депо, а також вибірковий ремонт пішохідних доріжок).

Побаченим представники обласної державної адміністрації і обласної ради залишилися задоволені і пообіцяли у подальшому розглянути можливість додаткового фінансування (у разі необхідності) для військової частини А 0312.

 

Перевірили використання військовою частиною виділених коштів з обласного бюджету