Перевірка виконання протипожежних вимог лісокористувачами

З початку року в області виникло 70 лісових пожеж, що в 11 разів більше ніж торік. Внаслідок цих пожеж вигоріло 124 га лісової підстилки та 8 га верхового лісу.

З метою запобігання виникненню пожеж в природних екосистемах в області проводиться комплекс превентивних заходів, серед яких і проведення перевірок протипожежних вимог лісокористувачами.

Так, 24 липня в Котелевському районі працювала обласна комісія з питань перевірки виконання протипожежних вимог користувачами земельних ділянок лісового фонду різної форми власності. Перевірили приватне підприємство «Ковпаківець», ТОВ з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «Маяк», СВК «Батьківщина», сільськогосподарські товариства з обмеженою відповідальністю «Промінь» і «Скіф». Участь у роботі комісії взяв директор Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації Сергій Венгер.

Комісія перевірила наявність та стан мінералізованих смуг, шлагбаумів, якими перекриті позапланові в’їзди до лісових масивів, технічний стан джерел зовнішнього протипожежного водопостачання з пуском (забором) води.

Під час огляду джерел зовнішнього протипожежного водопостачання (природних та штучних пожежних водойм) члени комісії звертали увагу на наявність та стан під’їздів до джерела водопостачання, наявність в необхідній кількості води, стан покриття пожежного пірса, наявність бокових відгороджень та упорного бордюру тощо.

 

 

Перевірка виконання протипожежних вимог лісокористувачами