Забезпечено безпеку на воді під час змагань з веслування на байдарках і каное

З 17 по 18 липня у Полтаві на річці Ворскла проводились обласні змагання з веслування на байдарках і каное на базі комунального закладу дитяча юнацька спортивна школа «Олімпійські надії» Полтавської обласної ради.

З метою запобігання виникненню нещасних випадків на воді комунальною установою «Рятувально-водолазна служба» Полтавської обласної ради на місці проведення змагань було організовано чергування рятувально-водолазної групи.

Обласні змагання з веслування на байдарках і каное пройшли без травм та нещасних випадків.

Крім цього, фахівці КУ «Рятувально-водолазна служба» Полтавської обласної ради провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з дітьми дитячо-юнацької спортивної школи щодо дотримання правил безпеки на воді.

Забезпечено безпеку на воді під час змагань з веслування на байдарках і каное