«Обласна влада постійно допомагає поліції в покращенні матеріально-технічної бази», – Олег Синєгубов

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов взяв участь в урочистостях із нагоди Дня Національної поліції України. Очільник області, голова обласної ради Олександр Біленький, начальник Главку поліції Полтавщини Іван Вигівський, прокурор Полтавщини Ярослав Голинський і начальник управління Служби безпеки України в Полтавській області Євген Борзілов привітали правоохоронців із п’ятою річницею із дня створення Нацполіції.

Поліцейських нагородили почесними грамотами облдержадміністрації, виконавчого комітету Полтавської міської ради, подяками голови Нацполіції, присвоїли звання. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять полеглих правоохоронців.

Під час урочистостей вручили сертифікати на вісім нових службових автомобілів, які передадуть у районні й обласні підрозділи поліції.

«Обласна влада постійно допомагає поліції в покращенні матеріально-технічної бази. Цього року в межах профільної обласної програми профінансували 2,5 мільйона гривень на закупівлю нового автомобільного транспорту. До кінця 2020-го плануємо спрямувати ще 5 мільйонів гривень. Постійно йдемо в ногу з часом і продумуємо питання встановлення додаткових камер фіксації порушень правил дорожнього руху. На прикладі Києва бачимо, що такі камери ефективні. Наразі завершуємо ремонт дороги М-03 в межах Полтави і розуміємо, що виникне питання зі швидкісним режимом. Плануватимемо встановлення там такої камери. Нині визначаємося з автошляхами, місцями, де ці камери встановлюватимуться по всій території Полтавщини», – зазначив Олег Синєгубов.

Додав, що профільна комісія обласної ради програму завжди підтримує. Якщо й виникають дискусії, – лише щодо розміру фінансування.

«У межах програми підтримки правоохоронних органів щороку спрямовуємо кошти, щоб допомагати правоохоронцям у придбанні необхідної техніки, поліпшенні матеріально-технічної бази. Торік придбали 10 автівок. Крім того, державний бюджет виділяє пряму субвенцію. Ми допомагаємо з обласного бюджету. Органи місцевого самоврядування, зокрема об’єднані територіальні громади, теж спрямовують кошти на поліпшення матеріально-технічної бази поліції», – розповів голова обласної ради Олександр Біленький.

Іван Вигівський подякував обласній і міській владі за підтримку поліції. Розповів, що із восьми переданих сьогодні авто шість автомобілів Renault Duster придбані за 2,5 мільйона гривень, виділені в межах обласної програми. Вони потрібні в сільській місцевості для забезпечення чергових частин. Ще два авто Mitsubishi Outlander виділила Національна поліція України.

«Райони визначали за напруженістю й забезпеченістю. Підходили до цього питання виважено, – розповів Іван Вигівський. – Коли я почав працювати на Полтавщині, помітив, що деякі підрозділи ставилися неналежно до автомобілів. Ми акцентували увагу й на тому, як керівники утримують автопарк. Враховували навантаження на район і потребу. Чергові частини деяких територіальних підрозділів їздять на ВАЗ-2107. Тож авто потрібні. Є розуміння з обласною владою, на рівні керівництва Національної поліції. Якщо до кінця року не буде змін у ціновій політиці, за обласні кошти придбаємо ще 12 автомобілів».

Службові машини Renault Duster відправлять у Гадяцький, Карлівський, Кобеляцький, Пирятинський, Лохвицький і Кременчуцький райони. Mitsubishi Outlander передали черговій частині ГУ НП в Полтавській області та батальйону поліції особливого призначення. Іван Вигівський зазначив, що авто цілком укомплектовані для роботи поліції.

Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

«Обласна влада постійно допомагає поліції в покращенні матеріально-технічної бази», – Олег Синєгубов