На засіданні цільової підгрупи з розробки пропозицій до Стратегії розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки визначили пріоритетні питання з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності

25 червня в Департаменті з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації відбулось засідання цільової підгрупи з розробки пропозицій до Стратегії регіонального розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки та Плану заходів з її реалізації на 2021-2023 роки.

Керівник підгрупи – директор Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації Сергій Венгер поінформував учасників засідання про мету створення цільової підгрупи та її завдання.

Учасники засідання обговорили пропозиції до Стратегії регіонального розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки та Плану заходів з її реалізації на 2021-2023 роки з напряму цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Серед визначених завдань:

1. Створення та підтримання у постійній готовності місцевих систем централізованого оповіщення, здійснення їх модернізації та забезпечення функціонування.

2. Створення на території Полтавської області системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112.

3. Створення центрів безпеки та їх технічне оснащення.

4. Підвищення культури безпеки життєдіяльності населення.

5. Забезпечення інженерного захисту територій.