Держслужбовець Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації отримала відзнаку Національного агентства України з питань державної служби

Сьогодні з нагоди Дня державної служби в облдержадміністрації привітали та нагородили кращих державних службовців.

Відзнакою Національного агентства України з питань державної служби нагороджена Валентина Потеряйко – заступник начальника відділу координації заходів цивільного захисту та управління персоналом управління з питань цивільного захисту Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Полтавської обласної державної адміністрації.

Відзнаку Валентина Потеряйко отримала за особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики у сфері державної служби та зразкове виконання службових обов’язків.

Валентина Вікторівна – фахівець з питань управління персоналу. Всі питання кадрового менеджменту, кадрового діловодства в Департаменті вирішує саме вона.

За п’ять років роботи в управлінні з питань цивільного захисту облдержадміністрації, а нині Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації наша колега зарекомендувала себе як професійний, відповідальний, ініціативний працівник, який якісно виконує поставлені завдання та постійно працює над підвищенням свого професійного рівня.

Валентина Вікторівна – рекордсмен з кількості отриманих освіт: має три вищі освіти та здобуває ще четверту! За цей час пройшла трудовий шлях від головного спеціаліста до заступника начальника відділу.

У 2018 році наша колега посіла І місце в номінації «Кращий спеціаліст» в І та ІІ турі Всеукраїнського конкурсу «Кращий держслужбовець» та була нагороджена Почесною грамотою голови обласної державної адміністрації.

Вітаємо та пишаємось!