Призов на строкову військову службу в області розпочнеться в другій половині червня

Хід підготовки та проблемні питання цьогорічного призову обговорили на засіданні обласної призовної комісії, яке 10 червня провів заступник голови облдержадміністрації Євген Греков.

У зв’язку з введенням карантинних обмежень через розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 терміни весняного призову в країні були перенесені з квітня – червня на травень – липень 2020 року.

Тож призов на строкову військову службу в області розпочинається в другій половині червня і повинен завершитись до кінця липня.

За повідомленням військового комісара Полтавського обласного військового комісаріата Дмитра Губського, станом на 10 червня до складу команд призначено 490 осіб, що складає 56% від загального планового завдання з резервом.

Низькі показники виконання плану мають призовні комісії м. Полтави,  м. Кременчука, Гребінківського, Пирятинського, Оржицького та Чорнухинського районів.

До початку відправок необхідно вирішити ряд проблемних питань в деяких районах і містах: тестування призовників, забезпечення призовників засобами індивідуального захисту, забезпечення районних (міських) військових комісаріатів транспортними засобами та паливно-мастильними матеріалами.

Військовий комісар повідомив, що всі призовники повинні пройти тестування на COVID-19. Також вони мають бути забезпечені засобами індивідуального захисту (масками, рукавичками, антисептиком) із розрахунку на 3 доби.

Детальніше дізнатись про засідання обласної призовної комісії можна тут >>>