Знайдено тіло останнього чоловіка з човна, який перекинувся в акваторії річки Дніпро у Глобинському районі

7 травня у р. Дніпро знайдено тіло останнього рибалки, який перебував у човні разом з трьома іншими чоловіками. Це киянин 1981 року народження.

Для пошуково-рятувальних робіт залучалося 37 людей, 1 рятувальний катер, 6 плавзасобів та 8 одиниць техніки.

Нагадаємо, трагічна подія сталася 25 квітня. В акваторії річки Дніпро, поблизу заповідного урочища «Жовнінські острови» Глобинського району, на межі Полтавської та Черкаської областей, перекинувся металевий моторний човен, в якому знаходилися чотири людини. Один чоловік зміг самостійно дістатися берега, тіла двох інших чоловіків, мешканців Черкаської області 1985 та 1987 років народження, знайшли 27 квітня.

Пошуки тривали протягом 13 днів. Участь у пошуко-рятувальних роботах брали місцеві мешканці, рятувальники, водолази, правоохоронці Полтавської та Черкаської областей.

Дану подію класифіковано, як надзвичайну ситуацію соціального характеру за кодом класифікації 30630 – НС, пов’язана з нещасним випадком з людьми на воді.