У Глобинському районі на р. Дніпро тривають пошуки трьох людей, які перекинулися на човні (оновлено)

25 квітня в акваторії річки Дніпро у Глобинському районі, поблизу території заповідного урочища «Жовнінські острови», перекинувся металевий моторний човен з чотирма людьми. Один чоловік зміг доплисти до берега та повідомити про подію.

Того ж вечора місцеві мешканці організували обстеження берегової лінії та водної акваторії, але пошук результатів не дав.

Протягом 26 квітня пошуково-рятувальні роботи здійснювали водолази аварійно-рятувального відділення загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Черкаській області, КУ «Водолазно-рятувальна служба» Черкаської обласної ради, підрозділи ДСНС України у Черкаській області, сектор водної поліції Кременчуцького відділу поліції та слідчо-оперативна група. До пошукових робіт було залучено 2 човни та 13 людей.

27 квітня до пошукових робіт додатково залучені водолази КУ «Рятувально-водолазної служби» Полтавської обласної ради, Градизької рятувально-водолазної служби та рятувальники Глобинського районного сектору ГУ ДСНС України у Полтавській області.

27 квітня станом на 11:30 знайдено тіла двох чоловіків. Це мешканці Черкаської області 1985 і 1987 років народження. Пошуки третього чоловіка тривають.