Карантин продовжено

Про продовження карантину на території області у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID -19 говорили 23 квітня на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. В режимі відеозв’язку в засіданні взяли участь голови районних державних адміністрацій та  керівники органів місцевого самоврядування.

У зв’язку зі збільшенням кількості інфікованих на коронавірус,  на засіданні було вирішено продовжити карантин на території області до 11 травня 2020 року.

Всі запроваджені раніше карантинні заходи лишаються в силі. Через карантин поминальні дні переносяться на червень.

Правоохоронцям та медикам доручено продовжувати здійснювати контроль за додержанням громадянами правил самоізоляції. Тим особам, які перебувають на обліку в територіальних центрах соціального обслуговування та потребують самоізоляції, соціальний супровід надаватимуть працівники соціального захисту.

Про засідання комісії детальніше >>>

Протокол засідання >>>